حدود قيمت: از تا

مقايسه آگهی ها

digital-marketing-training-in-bangalore

مزایای تبلیغات در فضای اینترنت

مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، تقریبا ۶۰ درصد از تبلیغات بنری نقش بسزایی در افزایش شناخته شدن نام های تجاری در شرایط یکسان دارند.
گرچه هر رسانه تبلیغاتی کارکردهای خاص خود را دارد اما تبلیغ در فضای اینترنت دارای چند امتیاز ویژه است :
 1. بخش عمده ای از مدیران، کارشناسان، بازرگانان و سایر فعالان کلیدی عرصه تجارت، این رسانه را به عنوان منبع شماره یک خود می شناسند.
 2. مخاطبان تبلیغات اینترنتی عمدتا از اقشار تحصیلکرده، مدرن و امروزی هستند که تاثیر در نگرش و رفتار مصرف آنها منشا اثر در سایر بخشهای جامعه می شود.
 3. بازخورد و نتایج تبلیغات اینترنتی به طور دقیق قابل اندازه گیری و تجزیه و تحلیل است. دلیل این امر وجود اعداد و ارقام دقیق از میزان مشاهده و کلیک تبلیغات اینترنتی توسط ابزارهای این کار است.
 4. فرآیند تبلیغات در فضای اینترنت راحت و سریع است.
 5. تبلیغات در اینترنت وابسته به زمان و مکان نیست.
و با وجود چنین مزایای مهمی، اینترنت عملا به نسبت سایر رسانه ها ارزانتر است.
و به طور کلی، تبلیغات اینترنتی راه بسیار خوبی برای با اطلاع کردن همه جهان از تولیدات یا خدمات خود به طریقی بسیار کم هزینه و کارآمد می باشد.
home-process-img-1-1

مزایای تبلیغات در سایتهای آگهی و نیازمندیها

در میان انواع تبلیغات اینترنتی، تبلیغ در سایتهای آگهی و نیازمندیها ، دارای امتیازات خاص خود می باشد:

 

 1. آگهی دهنده کنترل و مدیریت مستقیم آگهی های خود را در یک فضای کاربری نسبتا ساده در دست دارد.
 2. کاربران این سایت ها دقیقا مشتریانی هستند که نیاز به خرید در آنها قطعی شده و به جستجوی منبع خرید خود هستند و آگهی ها را با هدف خرید بررسی می کنند.
 3. وجود مجموعه ای از آگهی های به هم مرتبط و ساختار نسبتا ساده این سایتها، باعث حفظ طولانی مدت مشتری در سایت شده و احتمال مشاهده هر آگهی را بالا می برد.
 4. معمولا (برای سایتهای معتبر) به دلیل حجم ترافیک بالا، اینگونه سایت ها مورد توجه موتورهای جستجو بوده و آگهی های آنها به خوبی توسط موتورهای جستجو ثبت شده و در نتایج جستجوی آنها ظاهر می شوند.
Network-Advertising-seo-search-engine-optimization-the-best

مزایای درج آگهی در سایت ترک تجارت

و اما سامانه ترک تجارت! دلایل بدیهی و روشنی برای تبلیغ در این سایت وجود دارد:

 1. مهمترین مزیت و برتری سامانه املاک ترک تجارت، تخصصی بودن این سایت  در حوزه  املاک ، تبلیغات و بازاریابی است که این امر باعث تخصصی دیده شدن شما است.
 2. امکانات ثبت آگهی و مدیریت آگهی ها نسبت به سیستم های مشابه بسیار جامع تر و در عین حال با کاربری آسان تر پیاده شده است.
 3. کاربر در این سایت کلیه آگهی های ثبت شده خود را یکجا مشاهده می کند و می تواند آنها را با سهولت بروز رسانی نماید.
 4. هر کاربر دارای یک صندوق پیام شخصی در این سایت می باشد که از طریق آن به راحتی با بازدید کنندگان آگهی های خود ارتباط برقرار می کند.
 5. در سامانه املاک ترک تجارت امکان چت مستقیم با صاحب آگهی بدون واسطه و بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار دیگری بوسیله نرم افزار اختصاصی این سایت میسر گردیده است.
 6. در سامانه املاک ترک تجارت شما امکان درج رزومه های کاری خود را بصورت رایگان نیز دارا می باشید.
 7. سایت سامانه املاک ترک تجارت علاوه بر امکانات درج آگهی، راهنماییها و مشاوره های جامعی نیز به کاربران خود در مورد نحوه ثبت آگهی ها جهت افزایش اثربخشی آگهی ها ارائه می دهد.
 8. با برخورداری از یک موتور جستجوی معنایی بسیار پیشرفته داخلی، بهترین و نزدیکترین نتایج جستجو را به کاربران خود ارائه می دهد.
 9. آگهی دهندگان در سایت سامانه املاک ترک تجارت از امکانات گزارشگیری جامعی از میزان مشاهده، کلیک و بازخوردهای آگهی خود برخوردار هستند.
100

مزایای ویژه در سامانه املاک ترک تجارت

موارد ویژه ای که این سایت به مشتریان خود می دهد :

سیاست سامانه املاک ترک تجارت بر افزایش بازدید آگهی و تبلیغ شما در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار شما متناسب با اطمینان شما به میزان استقبال بازدید کنندگان است. صاحبان آگهی های ویژه از مزایای ذیل بهره مند خواهند گردید:

 1. بیشترین تلاش ما در ارتباط مفهومی محتوا است که تاثیر قابل توجه در افزایش رتبه و بالا آمدن در موتورهای جستجو دارد.
 2. نوع آگهی ویژه و میزان بازدید واقعی از آن امتیازهایی است که آگهی شما کسب می کند. این امتیازها فرصتی رقابتی برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما را ایجاد می کند. امتیاز بالاتر برابر فرصتهای بیشتر است.
 3. این سایت در مقاطعی با مناسبت های خاص برای آگهی های دارای امتیاز بالا امکانات خاص مثل ایمیل مارکتینگ و پیام کوتاه ارائه می کند.
 4. بازدید کنندگان به آگهی ویژه و دارای امتیاز بالاتر بیشتر اعتماد می کنند چرا که شما با اطمینان به فعالیت خود حاضر به پرداخت هزینه تبلیغات و عرضه گسترده تر آگهی خود گردیده اید.
 5. آگهی های ویژه و دارای امتیاز بالاتر فرصت حضور و نمایش در صفحه اول سایت به صورت متناسب را دارند.
 6. آگهی های ویژه در نتایج جستجو امتیاز بالاتری کسب می کنند و فرصت حضور در هزاران صفحه این سایت را پیدا می کنند.
 7. برای آگهی های ویژه امکانات و تمهیدات خاصی برای کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و تعداد بازدید بالاتر در نظر گرفته شده است.