مقايسه آگهی ها

  • سامانه املاک ترک تجارت چیست ؟
سامانه املاک ترک تجارت وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی ملک است که جویندگان ملک ، فروشندگان ملک و مشاورین املاک میتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و آگهی املاک مورد نظر خود را بیابند و یا انتشار دهند.
آیا سامانه املاک ترک تجارت یک مشاور املاک است ؟
ترک تجارت مشاور املاک نیست و هیچ گونه دخالتی در فرایند خرید ، فروش و رهن و اجاره آگهی ملک منتشر شده در وب سایت و اپلیکیشن ندارد.  صرفاً انتشار دهنده آگهی های فروش و اجاره ملک است که توسط کاربران،مالکین و مشاورین املاک درج میشود . در حقیقت سامانه املاک ترک تجارت میان جویندگان و فروشندگان ملک و مشاورین املاک ارتباط برقرار میکند.

سوالات متداول کاربران

آیا مالکین املاک می توانند آگهی خود را بر روی سامانه منتشر کنند؟

بله.تمامی کاربران سامانه(شخصیتهای حقیقی و حقوقی) می توانند آگهی ملک خود را در سایت و اپلیکیشن سامانه منتشر کنند.

چگونه می توانم در سامانه ملک مورد نظر خود را جستجو کنم؟

با ورود به صفحه اصلی و انتخاب یکی از گزینه های خرید و اجاره یا موارد موجود و انتخاب کردن استان ، شهر و  محله ،ملک مورد نظر خود را جستجو نمایید.همچنین در صورت نیاز شما می توانید با استفاده از سایر معیارهای موجود به نتایج دقیق تری دست یابید.

چگونه میتوانم تمامی آگهی های درج شده توسط آژانسها و مشاورین املاک را مشاهده کنم ؟

شما میتوانید در سایت با کلیک کردن روی لوگوی آژانسها یا عکس مشاورین و یا گزینه «مشاهده لیست های من» به صفحه اختصاصی آنها وارد شده و اطلاعات کامل آژانس یا مشاور مورد نظر را مشاهده و تمامی آگهی های درج شده توسط آنان را بررسی نمایید. .

چگونه می توانم آگهی های مورد علاقه خود را ذخیره کنم؟

شما با ایجاد حساب کاربری می توانید آگهی های مورد نظر خود را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.به این ترتیب دسترسی شما به این آگهی ها راحت تر خواهد بود و هر زمان که خواستید سریعتر به این آگهی ها دسترسی پیدا کنید می توانید وارد پروفایل خود شده و لیست علاقه مندیهای خود را ببینید.

چگونه می توانم عضو خبرنامه سامانه شوم؟

خبرنامه سامانه شامل موضوعاتی است که به خرید و فروش بهتر املاک کمک می کند. همچنین به فروشندگان ملک کمک می کند تا فروش بهتری را تجربه کنند و خریداران و جویندگان ملک نیز با آگاهی و دانش بیشتری به دنبال ملک مورد نظر خواهند بود.شما با ثبت ایمیل خود در بخش «خبرنامه» می توانید عضو خبرنامه سامانه شوید.

محدوده فعالیت سامانه شامل چه مناطقی می شود؟

سامانه املاک ترک تجارت آگهی خرید و فروش را از سراسرکشور ترکیه می پذیرد . همچنین آژانسهای املاک ، مشاورین املاک (شخصی و حقیقی) و مالکین محترم از سراسر ترکیه می توانند عضو سامانه باشند.