مقايسه آگهی ها

درباره سامانه املاک ترک تجارت

سامانه املاک ترک تجارت وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های املاک است که در آن مالکین و مشاورین املاک آگهی های فروش، رهن و اجاره انواع املاک مانند آپارتمان مسکونی ،اداری،تجاری،ویلا،مستغلات،زمین،کلنگی،باغ و باغچه،انبار و سوله را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشورهای مختلف دیده میشوند. ما، میان افراد مرتبط در زمینه املاک اعم از مالکین، خریداران ، مستاجران و مشاورین املاک ارتباط برقرار می کنیم. سامانه املاک ترک تجارت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اینترنتی برای عموم در است، سایتی که هر فردی ، چه یک دانشجوی دانشگاه که قصد اجاره یک اتاق را دارد وچه یک سرمایه گذار در حوزه ملک، که به دنبال خرید و اجرای یک پروژه جدید است، به آسانی از آن استفاده کند و از آن بهره مند شود.

خطوط قرمز سامانه

سامانه املاک ترک تجارت یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر معاملات املاک نیست، ما هیچ نوع وجهی در قبال معاملات املاک دریافت نمی کنیم و اطلاعات کاربران خود را در قبال دریافت پول، در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نمی دهیم. تلاش سامانه تنها تسهیل معامله املاک  است.

اصول سامانه

دیگر نیاز نیست در ترافیک سنگین شهر ها با تحمل گرما و سرما و مشکلات تردد و صرف وقت و انرژی ارزشمند خود به دنبال ملک مورد نظر باشید. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، با استفاده از سایت یا اپلیکیشن سامانه و فشردن چند دکمه ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. سامانه املاک ترک تجارت آگهی های مالکین و مشاورین املاک را که از سوی بخش کارشناسی سامانه تایید شده است، در اختیار تمام افراد قرار می دهد.